Brozany B- Košťany

31. 3. 2013

První jarní kolo a Košťany přijeli do Brozan,kde domácí přezimovali na prvním místě.Košťany dnes přijeli bez tří hráčů a tak dal trenér přednost pěti dorostencům.Skore se měnilo už po deseti minutách.To malou domu vystihl Jakub Duben a poslal Košťany do vedení.Potom se hra přelěvala ze strany na stranu.Vstřelit gol měli více možností domácí,ale když už překonali golmana Vaňka,zaskočili za něj obránci.Ke konci poločasu dostal míč mladíček Prokop poradil jsi s obráncem a jeho tvrdou střelu k tyči parádním zákrokem vytáhl golman na roh.Jenže ten propadl až na volného Liperta a ten z otočky po zemi prostřelil vše co mu stálo v cestě.Poločas vyhráli Košťany 2:0.Domácí ihned vystřídali a brzy snížili.To trestný kop tečoval Brozanský hráč do protipohybu a bylo to 1:2.Poté nastal velký tlak domácích,kterému Košťany museli odolávat.Zejména díky golmanu Vaňkovi,který vytáhl tři vyložené šance se dařilo hostům držet tento stav.Ale i Košťany mohli přidat gol,jenže také domácí golman se několikrát vytáhl.V poslední šanci nastřelili Brozany tyč a tak se mohli hosté radovat z výhry 2:1.Byl to první zápas a bylo tam spoustu nepřesností,hrálo se dost vzduchem a tak jsme nemohli předvést svůj výkon ze zimního turnaje v Srbicích.Dnes jsme zde neměli co stratit,i proto že nám chyběli tři hráči.Také jsme měli štěstí a oplatili jsme domácím porážku z podzimu,kde jsme měli trochu smůli i my.Dodal Košťanský trenér.