Budyně nad Ohří-Košťany

29. 4. 2013

Dnes už nastoupili v silnější sestavě Košťanští hráči než v odpočinkové sestavě oproti poháru s Krupkou.V první půli byly jasně lepším týmem,jenže tři šance zůstali nevyužity.Při hlavičce Trumpuse zazvonilo břevno.Domácí toho do předu moc nevymysleli.Po většinu jen nakopávali míče do předu a golman Vaněk musel zasahovat jen jednou,kdy měli velkou šanci domácí.Ve druhé půli ovšem začli rozhodovat o zápase domácí diváci.Zcela čisté odebrání míče a rozhodčí byl u toho,křičeli nepříčetně faul a sudí po deseti vteřinách odpískal:domácí se ujali vedení 1:0.Ovšem neustálé hulákání se ještě přidávalo.Veškeré soboje,ve kterých se mladíčci Košťan otáčeli i zády bylo považováno za faul.To nevydržel Jakub Duben,který gestem na diváky buďte už zticha,mu zařídili žlutou kartu,přesto,že to žádný z rozhodčích neviděl.Hostující trenér ho raději vystřídal.Jenže po chvíli už nemohl Prokop,který odehrál ráno za dorost celý zápas,aby toho nebylo málo špatně došlápl Lipert a jeho kotník vypadal dost špatně.Tři dorostenci,který přišli místo nich už nedokázali z výsledkem nic udělat.Po jednom utoku Košťan se pustil domácí stopér do hostůjícího hráče,přesto že pomezní celý incident viděl praporek nechal raději dole.Asi deset minut před koncem domácí přidali ještě jeden gol z rohu a vyhráli 2:0.Už dlouho jsem nic takovýho nezažil.Přijedete se podívat na zápas kluků,povbudit je kouknout se jak se jim daří a po celý zápas vás provází sprosté nadávání jak na kluky tak na trenéry i rozhodčí,někteří příznivci domácích asi moc rozumu nepobrali.Také poškodili drahý vůz jednoho z hostujících hráčů.Uvedl předseda fotbalu Pavel Prokop