Koštany-Brozany B

10. 9. 2012

Po čtyřech letech se vrátili Koštany do I.B třídy.Prvním soupeřem byly Brozany B.První pule byla ze strany domácích vidět určitý respekt ze soupeře.Ten byl posílen o dva hráče z A týmu a jejich rychlost a zkušenost byla znát.Jako první šli do vedení hosté 0:1.Koštany srovnali asi ve dvacáté minutě Trumpusem1:1.Jenže dvě minuty před pulí Brozany opět šli do vedení1:2.Koštany však druhou puli odehrali výborně.Nejprve Trumpus poslal Opatu a ten tak dlouho vahal se střelou před doslova prázdnou bránou až mu golman pokus vyrazil.Poté opět Trumpus pronikal sám byl ze zadu podražen a byla červená karta.Koštany využili přesilovku a z rohu kdy se ocitli tři hráči nepokrytý hlavičkoval Jiří Duben 2:2.Brozany však opět přidaly další gol.Navlas stejný trestný kop a stejné zakončení2:3.Koštany se snažili vyrovnat a dvě minuty před koncem se jim to mohlo podařit.Kubík dostal přihrávku ve vápně a sám se řítil na golmana jenže střela mířila přímo do něj.A tak první zapas Koštany prohráli 2:3.