Košťany-Osek

22. 10. 2013

Po domácím nezdaru bychom potřebovaly bodovat,jenže soupeř potřebuje body ještě víc a také mu patří úvod.Ale zřejmě to,že potřebují body svazuje oběma týmům nohy.Hraje se hrozný fotbal,připomínající úroveň tak lll.třídy.Ke konci půle májí hosté dvě obrovské šance,ale ani prázdnou branku netrefí hostující Trumpus.Ve druhé půli jdou Košťany do deseti po dvou žlutých Liperta.Osek střílí vedoucí gol.Košťany se snaží vyrovnat a v deseti hrají lépe než v plném počtu.Když už se zdá že tak zápas skončí,Příjde asi dvě min. před koncem vyrovnání a Trumpus,který prostřelí před sebou vše co mu stojí v cestě odčiní tak svoji velkou šanci z první půle.Zápas skončí 1:1 a na penalty vyhrají Košťany 2:0,když zklamaní domácí,kteří přišli chvilku před koncem o důležité body se již nesoustředí.