Košťany-Střekov

Dnes máme možnost přivítat soupeře,který vede bez jediného zaváhání.Bohužel marodka je obrovská.Opět musí nastoupit hodně dorostenců a tak čekáme jestli kluci nezopakují výkon jako proti V.Březnu.Zápas začínáme dobře a dokonce můžem jít do vedení,ale Trumpus sice golmana přehodí,ale míč končí vedle.To hosté se nemýlí 0:1.Přesto hrajeme v poli vyrovnaný zápas.Při našem útočení přichází dlouhý míč a hostující hráč běží od půlky sám na bránu.Domácí golman Trojánek jeho střelu vystihne,ale míč se stěstím dostane do branky 0:2.I při třetí brance mají hosté štěstí to při střele se míč odrazí od zad jednoho našeho hráče do protipohybu golmana a je to 0:3.Hosté dokončí poločas ještě jednou brankou a o zápase je rozhodnuto.Ve druhé půli se ještě jednou nadechneme.Nejdříve se dostana do vápna Prokop a jeho střelu golman perfektně zlikviduje,poté máma na dvakrát šanci z malého vápna,ale opět nedáme.Do třetice se to podaří.Mataše kopne trestný kop přesně 1:4.Hosté však chvilku na to opět přidávají 1:5.Domácí už jen dohrávají a dostanou ještě jeden 1:6.Pár min. před koncem máme ještě dvě tutovky alespoň zápas upravit jenže je neproměníme a opět nám soupeř ukazuje,že proměňovat šance je základ úspěchu.