Košťany-Uštěk

7. 5. 2013

Ve středu 1.5.2013 se dohrávalo utkání,které bylo odloženo,kvůli špatnému terénu.Uštěk sice je poslední,ale první půle tomu moc nenasvědčovala.Košťany měli více ze hry,ale svůj tlak zbytečně marnili střelami z dálky,které mířili vedle,anebo do prostřed branky.Přesto se ujali vedení,kdy se vysunul Prokop a jeho ránu golman vyrazil nešťastně do zad svého obránce a ta se vrátila do branky 1:0.Hosté měli v první půli dvě obrovské šance,zvlášť ta druhá ke konci poločasu kdy se řítil sám na branku hostující utočník,který nedal.Ve druhé se v uvodu vše zlomilo.Nejprve Jakub Duben zakončil přesně svojí akci 2:0 a za chvilku ho napodobil Trumpus 3:0.Na 4:0 přidal Prokop,který nedal žádnou šanci golmanovi při jeho uniku a na 5:0 se parádně pověsil do hlavy Trumpus.Hostům se podařilo snížit na 1:5.Košťany přidali ješťě tři goly.Jednou se trefil Trumpus a dvakrát Jakub Duben.Už to vypadalo že si hosté odvezou deset,šance na to určitě byly,jenže poslední slovo měli hosté.To se pomeznímu asi zželelo hostů a pustil metrový ofsajd,z něho ukončili brankové hody na 8:2 pro Košťany.