Oldřichov-Košťany

9. 4. 2013

Po odloženém kole s Uštěkem byl opět těžký soupeř Oldřichov.Derby ve kterém chtěli domácí vrátit Košťanům podzimní pořážku 2:1.Začátek měl Oldřichov převahu a Košťany se měli co otáčet aby neinkasovali.Opět trenér musel postavit hned několik mladíků,kteří měli dnes zase těžkou zkoušku.Přesto,že domácí měli v první půli převahu,otevřeli skore Košťany.Centr před vápno sklepl Kubík Dubnovi a ten nádhernou střelou poslal hosty do vedení.Chvíli na to mohli Košťany své vedení pojistit.To Mlej vyskočil na roh nejvýše a umístil hlavičku krásně k tyči ta však minula branku o vlásek.Oldřichov se dočkal vyrovnání když právě Mlej se snažil míč ještě rozehrát ve vlastním vápně a namazal domácím,kteří také pěknou trefou vyrovnali.Půle tak skončila 1:1.Ve druhé půli se Košťany zlepšili a chtěli výhru strhnout na svojí stranu,ale nedokázali proměnit žádnou ze svých akcí.Také Oldřichov měl šance střelit gol.Oba týmy nastřelili tyč a skore se už nezměnilo.Tak se rozešli spravedlivou remízou 1:1.