sokol Koštany-1FC Dubí

16. 11. 2012

Poslední kola se kvůli terénu hrají na hřištích s umělou trávou a tak souboj s Dubím se hrál v Srbicích.Dubí bylo před utkání favorit,ale Koštanům se v derby na podzim dařilo,i poslední zápas na umělce také zvládli.I tento zápas se ujali vedení po chybě obrany předložil Jakub Duben tutovku Kubíkovi a ten proměnil 1:0.Za chvilku mohli Koštany přidat další gol,jenže Duben tentokrát neproměnil.První čtvrthodinku Koštany zaskočili soupeře a od další branky zachránilo Dubí golmanovo rameno.Dubí však vyrovnalo,na hezký centr si naběhl utocník a přehodil gomana 1:1.Koštany do pule strhly vedení na svou stranu.Trumpus střelou z uhlu nedal golmanovy šanci 2:1.Pět minut na to Koštany kopali penaltu,jenže Jakub Duben dnes zřejmě dát gol neměl a jeho prudká rána skončila na břevně.Do druhé pule nastoupilo Dubí z velkým tlakem,jenže jeho šance nebyly proměněny a tak Koštany poslaly přesnou přihrávku na Trumpuse a ten proměnil svou akci 3:1.Poté se začly střídat šance na obou stranách,jenže Koštany měli dnes Trumpuse ten se obtočil kolem obrany a střelil dnes svůj hetrik 4:1.Dubí pět minut před koncem snížilo na 2:4 a v nastavení se ještě dožadovalo penalty.Zápas tak skončil překvapivě,ale zaslouženě výhrou Koštan 4:2.Po cestě do kabin došlo mezi týmy k výměně názorů,ale pořadatelé celý incident zvládly a hráče se nakonec podařilo  uklidnit.Dubí bylo favorit a kluci šly do zápasu,že neměli co stratit.Možná nás podcenily a my jsme je určitě zaskočili prohlásil předseda klubu Prokop.