Jdi na obsah Jdi na menu

Sokol Košťany-Oldřichov

23. 4. 2014

Derby s Oldřichovem,který dnes přijel bez opor naznačovalo,že by jsme mohli prodloužit šňůru výher.Od prvních minut jsme soupeře zatlačili na jeho půli a vypadalo to že jsi hravě poradíme.Jenže zbytečné přihrávky do zadu a dlouhé míče nevedly ke střelení branky.Asi ve 20min. dostal míč po zemi do běhu Mataše dostal se za obranu a otevřel skore 1:0.Chvíli na to mohlo být rozhodnuto to míč na zadní tyč sledoval Trumpus,proč jej netečoval do branky,zda mu to odskočilo nebo jsi myslel,že míč tam již letí,škoda že z toho nepadl gol.Poté se začaly osmělovat i hosté.Domácí jsi neustála komplikovaly víc a víc zápas dlouhýmy balony a fotbal se vytratil.Ve druhé půli to byla z pohledu Košťan doslova tragédie.Byl to nejhorší výkon,který předvedli za poslední dobu.Pojistit alespoň tři body se povedlo domácí asi 10min. před koncem,kdy Šic,který byl asi dvě min. na hřišti dostal míč mezi obranu stáhl jsi ho a poslal golmana na druhou stranu 2:0.Trápení ukončil až rozhodčí kdy Košťany vyhráli 2:0.