Jdi na obsah Jdi na menu

Krupka B-Košťany

29. 4. 2013

Pohárový zápas s Krupkou B přenechali Košťany svému dorostu.Čtyři chlapi a sedm dorostenců přijeli pouze zápas odehrát.Ale ani Krupka nenastoupila v plné sestavě,která se také spíš soustředila na mistrovské utkání.Utkání začly lépe Košťany.Nejdříve nedal obrovskou šanci Pavel Klášterka,který už měl v brance jen bránícího hráče.Košťany se však golu dočkali.To mladíček Prokop si poradil se dvěma obránci a střelou na vzdalenější tyč otevřel skore.Krupka vyrovnala,kdy nechali obránci Košťan dost místa k zakončení jejich kapitána.Košťany šli opět do vedení.Prokop vysunul Saláka a ten pohotově vystřelil 1:2.Domácí opět srovnali 2:2.V závěru půle mohli jít do vedení,ale dvakrát vykopli hosté míč z brankové čáry.Ve druhé půli se opět šance přelévali na obou stranách.Největší šance Košťan zahodil Salák,ale dnes toho litovat nemusel.Osum minut před koncem předvedli dorostenci parádní akci na jeden dotek Šic,Mataše a Prokop poslal milimetrovou přihrávku Jiřímu Dubnovi a ten se nemýlil 2:3.V samém závěru mohla Krupka vyrovnat.Překonaného golmana však nahradil Prokop,který letící střelu do prázdné branky vyhlavičkoval.Košťany vyhráli 3:2 a postupují dále.Všech jedenáct hráčů dnes zasluhuje velkou pochvalu.