Bílina-Košťany

14. 10. 2014

Do Bíliny jsme neodcestovali kompletní neboť stála chybí zranění,ale domácím se vstup do soutěže moc nepovedl a tak se čekalo jak to dopadne.Jenže i domácím někdo neustále chybí a tak je to asi všude stejný.Zápas začal vyrovnaně a domácí šli do vedení 1:0.Košťany však nenechali dlouho čekat na vyrovnání 1:1 a začínalo se od začátku.Po vyrovnání se však začly prosazovat hosté a domácí mohli děkovat,že jejich koncovka byla tak žalostná.A tak se štěstí přiklonilo k domácím.V poslední min. první půle chtěl hostující obránce rychle rozehrát jenže namazal domácímu hráči,který stál sám na vápně 2:1.Ce druhé začli domácí hráči ovládat střed hřiště a místo zraněného Saláka šel do předu Prokop.Také Štanzi musel odject na svůj zápas a hosté začli mít problém se sestavou.Utok nedostával žádné míče a tak jsme branku domácích ve druhé půli moc neohrožovali.Ovšem důrazný Korál sledoval míč ve vápně domácích a z velkého úhlu vyrovnává 2:2.Opět se dostáváme do hry.Pomůže nám také domácí hráč,který se nechá po druhé žluté vyloučit.Rozhodčí pustí pár zákroků a zápas se přiostruje.V největším tlaku Košťan asi 5min. před koncem směřuje míč na domácího hráče,který běží od půlky na branku a strhává vedení 3:2.Ovšem zápas nekončí v poslední min. jsi prohodí Prokop míč s Kastlem ten je faulován a je zahráván trestný kop.Bilinská zeď stojí ve vápně a Mataše netrefí míč ideálně zeď však rukou zvedá míč,který padá za ní tam jsi nabíhá Gabrik,který jsi všimne vybíhajícího golmana a posílá míč na nabíhajícího Korála,který dává do prázdné 3:3.Domácí neudrží nervy na uzdě a začne strkanice ve které je každé mužstvo odměněné červenou.Penalty vyhrávají hosté 3:4.

Mladší dorost sehrál zápas jako na houpačce.Nejprve vede 0:2.Poločas prohrává 4:2.Ve druhé vyrovnává na 4:4.Dostáváme po druhé žluté červenou a v deseti se nový hráčKopřiva trefuje a strháváme vedení na 4:5.V poslední min. daruje rozhodčí domácím remizu kde domácí hráč zakopne a sudí nejprve ukazuje hrajem dál podlehne křiku domácích.5:5.Na penalty spravedlivě vyhráváme 4:5.