Jirkov _ Košťany

21. 4. 2013

Dohrávka,která se hrála ve středu a Košťany přijaly pouze s jedenácti hráči a ještě mezi nimi byl starší žák začly lépe.Střelu Prokopa golman vyrazil a hostující Salák sice váhavě,ale proměnil 0:1.Když vystihl rozehrávku obrany a střelou k tyči přidal na 0:2,zdálu se,že půjde vše hladce.Jenže hra hostů byla dost ospalá a tak se Jirkov dostával dost do hry.ve druhé půli si nechali Košťany dát lacinou branku,když váhal Mataše z rozehrou 1:2 a Jirkov ožil.Košťany si prožili horké chvíle,až deset minut před koncem se povedla hezká akce Košťan a ty zvýšili na 1:3.Za chvilku se konečně probudil Prokop předvedl hezkou kličku utekl obraně a předložil Salákovi další gol 1:4.V poslední minutě udělala obrana Košťan druhou hrubku a domácí solový nájezd proměnili 2:4.Velké trápení dnes předvedla zplácaná sestava Košťan