Koštany -Citoliby

21. 9. 2012

Do Koštan přijel zatím poslední celek Citoliby.Jenže v prvních minutách to nebylo vubec poznat.Hosté si vypracovali hned několik příležitostí vstřelit branku.Asi v patnácté minutě si narazil Prokop a tvrdou střelou k tyči otevřel skore.Za deset minut se situace opakovala tentokrat byl však v roli narážeče a Cerný si míč ještě připravil a upevnil vedení2:0.Poté se dlouho hralo bez golu až v závěru pule domácí vstřelili dva rychlé goli 4:0.Ve druhé puli hosté rezignovali a domácí brankami dvěma Kropáčka,Cerného a Zahrubského upravili na 8:0.V poslední dvacetiminutovce zahodili domácí tolik šancí,že by to jiným stačilo na celý podzim a tak zapas skončil 8:0.B dorost vyhál po výborném výkonu ve Spořicích 5:2.