Košťany -Louny

1. 9. 2013

Po nevydařeném zápase v Souši se představili Košťany doma proti Lounům.Ti sice utrpěli v prvním kole debakl 7:0,ale dnes na to určitě nevypadali.Zápas začal rýchlém tempu a hosté byly aktivnější.Pozorná obrana Košťan a zodpovědný výkon všech kluků držel s hosty krok.Domácí  po akci Liperta nastřelili břevno a vypadalo tože ani tentokrát nebudeme mít střelecký štěstí.Ovšem nádherný centr Matašeho a hlava Liperta znamenala vedení 1:0.Ta samá akce jak v Souši vysunutí Saláka a ten už neváhal a z první přehazuje golmana 2:0.A když Lipert střílí k tyčy 3:0 poločas je pro domácí výborný.Ve druhé půli hosté ještě přidají a domácí dost práce.Stálé utoky se valí na Košťany.Také Prokop předvede svůj průnik jako v prvním zápase.Přes čtyři hráče,neukvapý se a nedá golmanovi šanci.Tím definitvně zápas zlomí a v závěru ještě Trojánek chytá tutovku hostí a  domácí jsi připisují první tři body.

Mladší dorost svádí vyrovnaný souboj,ale hosté se ujímají laciného vedení.Když zvyšují na 2:0 není to pro domácí lehká situace.Pro výhru starších je použito více mladších a jejich unava je zřejmá.3:0 pro hosty to už vypadá na debakl.Ovšem Košťany ožijí chvíli před koncem.Duben snižuje hlavou na 1:3.Druhá půle ořichází k obratu.Beneš využívá své rychlosti a snižuje na 2:3.Košťany přidají,ale hosté se snaží hráče rozhodit.Přichází pár ostrých zákroků z obou stran.Beneš má na noze vyrovnání,jenže golman hostí jen tak tak pokus zlikviduje.Za chvíli má svojí obrovskou příležitost Gábrik,jenže trestuhodně jí promarní.Hosté tři minuty před koncem pečetí na 2:4.V poslední minutě má tutovku na upravení Kastl jenže i on mine.Na konci hráč hostí č. 2 vyvolá strkanici,která už do fotbalu nepatří.Naštěstí všichni hráci z Košťan,kteří by se do toho chtěli zapojit trenér domácích rychle před koncem vystřídá.