Košťany- Plaston Šluknov

9. 9. 2014

V dalším zápase přivítal sokol doma Šluknov.Soupeř pro nás neznámý,ale naše sestava už byla kromě Matašeho kompletní.Od začátku jsme diktovali průběh zápasu a usadili jsme se na jejich půli.Jenže ani jedna z našich šancí nebyla proměněna a tak přišel trest.Soupeř z rychlého protiútoku skoroval 0:1.Pochybě našeho stopera mohlo být ještě hůř.Naštěstí Trojánek šanci chytil.Asi ve 30min. Košťany vyrovnali.Po pravé straně zatáhl míč Brandl a jeho centr proměnil Kastl hlavou 1:1.Ovšem i potom jsme neproměnili další šance a půle skončila 1:1.Ve druhé jsme začly opět náporem.Salákovu nepřesnou přihrávku dohonil Gabrik až na rohu vápna kam také pozdě vyběhl golman a míč v pádu vykopl i z naším hráčem.Salák penaltu proměnil 2:1.Hosté se začaly také dostávat do předu a málem vyrovnaly.Na centr do vápna si seběhl jejich útočník a všem nám pořádně zatrnulo.Trenér poslal do útoku Prokopa,protože jejij obrana už nebyla tak zatažená a ten se po chvilce prosadil.Jeho protažení kolem obrany využil 3:1.Deset min. před koncem se k němu se štěstím míč dostal a pečetil výhru 4:1.

Mladší také dnes chtěli bodovat a to se jim povedlo.První deset min. jsme soupeře trochu zatlačili a hned první střela Čermáka skončila golem.Po závaru ve kterém na dvakrát hosté odvraceli se opřel do míče Doskočil,ale jeho pokus zastavila tyč.Beneš zatáhl míč do vápna a jeho přihrávku Polák poslal do sítě2:0.I hosté měli šance,ale golman Sanitrik udržel čisté konto a když už byl překonaný pomohly mu obránci.Ke konci půle kopal trestňák Pepino,jeho střelu vyrazil golman před sebe a Beneš netrefil prázdnou bránu.Ve druhé se dostal do sola,které proměnil a odčinil tak svoji neproměněnou šanci3:0.Pojistit konečný výsledek mohl Pitoňák,ale vysoko přestřelil.Před koncem vystřelil Kastl a jeho střela mířila přesně4:0.