Košťany- Podbořany

9. 4. 2013

Už třetí kolo mají někteří za sebou,dorost Košťan nastoupil teprve k prvnímu.Zima,která letos komplikuje situaci ne ane odeznít a tak museli Košťany sehrát zapas v Srbicích na umělce.Košťany se ujali vedení hned v uvodu utkání,kdy se rozhodl Lipert svéct souboj s dvěma obránci a svůj průnik zakončil 1:0.Hosté měli ve svých řadách několik dobrých hráčů,kteří chtěli zaskočit obranu domácích ta však dnes nedělala žádné chyby.To utok byl opět žalostný.Spousta šancí,které zůstali nevyužity.Až pět minut před půlí se dočkali laciného golu,kdy propadl centr na volného Liperta,hostující golman šel dřív na zem a nepovedená hlavička ho jen tak tak přeskočila 2:0.Do druhé půle si Košťany dali říct a nejhezčí akce zápasu po ose Mazanec,Prokop který se proháčkoval do vápna,kde našel hned dva volné nabíhající hráče,kteří dávali do prázdné 3:0.Na 4:0 upravil Kropáček.který rybičkou trefil centr Saláka.Hosté už rezignovali a Košťany zahazovali šanci za šancí.Že se to nemusí vyplatit se ukázalo kdy hosté přímo z rohu zatočili míč do brány1:4.Košťany ještě třemi trefami rozhodli o výhře 7:1