Košťany-Neštěmice

15. 9. 2013

Dnes jsme doma přivítali Neštěmice.Ti posílení poslední výhrou určitě přijeli pro nějaký bodík.Jenže kluci dnes předvedli doma opět parádní výkon jako proti Lounům.Skore otevřel hlavou Mataše,který dostal hezký míč od Saláka.Hosté chtěli vyrovnat jenže tlačili se moc do předu a zapoměli na Liperta,který proměnil své solo.Když přidal i třetí gol po přistrčení míče od Stehlíka hosté se sesypali.Prokop se proháčkuje vápnem,ale jeho pukus končí na tyčy.Za chvíli i pokus Mažáriho a odražený míč Lipert netrefuje do prázdné branky.První min. druhé půle roh na který vyskočí Mataše 4:0.Pak už se valí vše na hosty.Pokusy Kropáčka Liperta i Saláka zastavuje tyč.Prokop své solo dovede do konce 5:0 a přidáme ještě tři.Hosté sníží ze zbytečné penalty,kterou golman ještě tečuje.8:1.Výborný výkon celého mužstva.

I mladší chtějí vyhrát a ujímají se vedení Kastlem 1:0.V první půli jsme lepším týmem,ale akce řešíme moc zbrkle a hosté vyrovnají 1:1.Vedení Košťanům vrací důrazný Beneš,který potrestá zaváhání 2:1.Ve druhé půlce nám docházejí síly.Hosté po červené kartě jdou do deseti.Krásný míč od Kropáčka dostává Duben a pojišťuje na 3:1.Košťany jsi opět zbytečně zavaří hra do zadu se nevyplácí a po hrubce Prokopa hosté snižují na 2:3.Posledních deset min.se hosté snaží vyrovnat,ale domácí už výsledek udrží.I když už hrají bez Dubna,který musí být střídán a dvě min.před koncem neudrží nervy na uzdě Kropi a po druhé žluté i on dostává červenou.