Košťany-Obrnice-Souš

25. 3. 2014

V první jarní odvetě přivítaly Košťany Obrnice.Na podzim tam Košťany smolně prohrály a tak chtěli doma zvítězit.V první půli se hrál vyrovnaný fotbal ve kterém šli hosté asi v 15.min. sami na bránu,Trojánek však golovku zlikvidoval.I domácí se dostali do dvou ložených šancí,ale Lipert s nimi naložil stejně.Asi ve 35min.dostal pěknou přihrávku Duben na vápno obtočil se kolem obránce a hezkou střelou k tyčy skoroval 1:0.Pojistit vedení mohl v zápětí Stehlík,ale ani on sám před golmanem jsi nevěděl rady.Ve čtyřicáté min. zahrávaly Košťany roh a Mataše,který vyskočil nejvýše pojistil vedení 2:0.Druhý poločas Košťany přidaly a hosté trochu odešli fizicky,ale na skore se již nic nezměnilo,přesto.že domácí mohli ještě přidat nějakou branku.Zápas skončil 2:0 a hrálo v přátelském ritmu  bez zbytečných faulů.

Mladší dorost podlehl Souši 0:3 a hosté jsi výhru zasloužili.Velká absence a použití čtyřech hráčů do st.dorostu mělo za příčinu dnešní prohry.Až na uvod kdy měli domácí šanci střelit gol,měli hosté zápas pod kontrolou.Přesto byl stav dlouho 0:1,díky golmanovi Fričlovi a neproměnění hostujících šancí a domácí hrozili rychlými protiutoky.Hosté se v závěru zápasu prosadili i golově a zaslouženě vyhráli.