Košťany-Obrnice

29. 4. 2013

Nepříliš dobrý výkon podali v minulích zápasech dorost Košťan.Nutno,ale dodat,že opět marodka Košťan se rozrostla a někteří hráči doplnili A tým.Museli se doplnit z B dorostu a vypadá to,že se B dorost bude muset odhlásit.Obrnice mají kvalitní tým a souboj třetí z druhým mohl slibovat hezkou podívanou.První půli byl lepší tým z Obrnic a zaslouženě šel do vedení i když míč poskakoval po ležícím golmanu Klejnovi.Domácí záloha nebyla skoro vidět a tak hosté měli ulechčenou ulohu.Domácí jsi přesto vytvořili tři tutovky,Kropáček,který se řítil sám na bránu dlouho váhal jak zakončí a Lipert byl dvakrát sám na vápně.I hosté mohli v závěru půle přidat gol,to dvakrát zblízka vytáhl jejich pokus Klejna a po třetí se mohl hostující hráč zeptat ležícího  golmana kam to chce.Pokus však skončil vedle.Do druhé půlky přehodil domácí trenér chodící zálohu do utoku a začali se dít věci.Domácí začly podnikat utok za utokem.Byly to Košťany,kteří hýřili aktivitou.Záhrubský načasoval přihrávku a poslal Liperta samotného na bránu.Ten šanci využil a srovnal na 1:1.Ovšem hrubá chyba stopera s golmanem skončila brankou hostů1:2.Trenér vystřídal golmana a poslal zároveň dalšího utočníka.Z leva se proháčkoval Prokop a našel mezi dvěma obránci přesně Liperta a ten už snad nemohl nedat 2:2.Košťany zatlačili svého soupeře a třetí gol vysel na vlásku,jenže žádnou ze svých akcí již nedotáhli do konce.Zápas skončil spravedlivou remízou2:2.Remíza je spravedlivá i přesto že jsme dnes měli více vyložených šancí.Ke konci to už vypadalo že zápas strhneme na svojí stranu,ale hosté za první půli jsi bod určitě zasloužili.Dorost B přesto vyhrál v Březně 9:0