Nešťemice -Košťany

14. 10. 2014

Soupeř pro nás velice známý a v domácím prostředí velice silný.A i to potvrdil a v první půli byl lepším týmem.Což také znamanalo vedení 1:0.My jsme byly pomalejší a dlouho jsme se rozkoukávali,to nás mohlo opět zatížit dalším golem,jenže domácí tutovku přestřelili.Ve druhé jsme však začli lépe kombinovat a přehrávat domácí.O vyrovnání se postaral Beneš 1:1.Domácí se doslova položili,jenže nám se nedaří proměňovat šance.A tak přišel trest.Šance,která nevypadala vůbec golově střela se nešťastně odrazila a skončila k udivu v naší brance.Po chvilce Salák proměnil tu svou a bylo vyrovnáno.Náš tlak sílil,ale kluci se neprosadili.Pár min. před koncem jsme se zbytečně zatáhli a bránili remízu,kterou utkání skončilo.Penalty jen vyjádřili naší neschopnost dát gol.

To mladším jse v proměňování šancí daří a je to hned znát.Opět jsme nehráli pohledný fotbal,ale dokonale jsme zaskočili domácí.V 14min. jsme vedli 0:4 a vypadalo to jako lehká záležitost,jenže domácí kopaly v posledních min. první půle hned dvě pentle a bylo to 2:4.Když asi ve 20min.druhé půle snížili na 3:4 začlo být drama.To se ještě Košťanům zranil stopér a hráli jsme v deseti.Jenže Pitoňák,který se posunul na stopéra poslal dlouhý míč na Pepína a ten z dálky a z voleje trefil míč přesně 3:5.Domácí se položili a konec dokonal opět Beneš,který prošel obranou a upravil skore na 3:6.