Jdi na obsah Jdi na menu

Obrnice -Košťany

28. 8. 2013

V prvním kole přijeli Košťany do Souše kde jsi obstarali premiéru v krajském přeboru.Zápas začal s mnoha nepřestnostmi a Košťany měli dost svázané nohy.Přesto mohly jít do vedení,po faulu na Saláka však Lipert nadal Penaltu.Po celý zápas byly hosté lepším celkem jenže branky střílely domácí.Velké šance Košťan zůstali nevyužity a tak Obrnice ukázali hostům jak s nimy naložit a vyhrály 2:0.V závěru ještě neproměnili dva brejky když už utočila snad celá obrana hostí.

To mladší dorost měl ukol daleko těžší.Musel hrát pouze z jedenácti hráči přitom tři pomáhali st.dorostu.do zálohy se také musel postavit golman Trojánek.Ten však po deseti minutách ukazal jak se prosadit.Po rohu se nejlépe zorientoval ve vápně a nedal domácímu golmanovi šanci 0:1.Souš za deset minut vyrovnala.Košťany mohli jít opět do vedení,ale obě šance zmařil Beneš.Nedáš dostaneš Souš strhává vedení na svou stranu 2:1.Ve druhé půli vysune do utoku trenér Gabrika a ten po sedmi minutách připravý gol pro Beneše 2:2.To už hustě prší a tak je to už spíše boj.Košťany musí také bojovat i proti rozhodčímu,který po vyrovnání začne otáčet vše pro Souš. V šedesáté min. se zraní Čermák a hosté hrají v deseti přesto jsou v utoku nebezpečnější zapas končí zpravedlivou remízou 2:2.Penalty promění všichni tři z obou týmů.Za Košťany Prokop,Duben,Gabrik.Ve čtvrté chytá golman Klejna pokus domácích a Kropáček svým pokusem připisuje bod navíc Košťanům.