Podbořany-Koštany

10. 9. 2012

Ve druhém zápase přijeli Koštany do Podbořan.Domácí měli na svém kontě dvě prohry a tak chtěli dnes bodovat.Hra v prvním poločase byla opět vyrovnaná jenže Koštany spalili asi čtyři šance.To se projevilo ve druhé.Domácí nabuzeni poločasovou remízou začali přebírat iniciativu.Hostující trenér musel okamžitě posílit zálohu,střídal a tak zariskoval protože u dvou hráču hrozilo,že zapas nedohrají.Domácí se vysunovali stale více do předu a tak Koštany hrozili stále nebezpečnějšími utoky.Zalohy doslova vymizeli a tak se střídali utoky na obou stranách.Asi deset minut před koncem ukončil solový najezd Koštan nepochopitelně rozhodčí,který odpískal proti domácím za řeči trestný kop,ale z Koštanské pule.A pět minut před koncem měli gol na svých kopačkach Podbořany,ale trestuhodně váhali a tak obrana Koštan založila protiutok na jejím konci byl střídající Sanitrik a ten vzal odpovědnost na sebe a střelou k tyči otevřel skore 0:1.Za dvě minuty si zaloha Koštan konečně narazila a Sanitrik poslal do nájezdu Cerného a ten konečně zachoval chladnou hlavu a skoroval 0:2.Koštany jsi tak připsali druhé a vydřené vítězství.Dorost B si ve druhém zápase s chutí zastřílel a porazil vysoko Březno 16:0.