Jdi na obsah Jdi na menu

SK.Roudnice-Sokol Košťany

29. 8. 2014

První utkání nám přineslo velké komplikace se sestavou.Ve starším dorostu chybělo hned 8 hráčů.O čtyřech jsme věděli již týden do předu,ale v pátek skončili dva s horečkama a u dvou nebyl zaplacený fačr a tak nemohli v sobotu nastoupit.Ráno jsme museli čekat na dva opozdilce a tak jsme dorazili k utkání 5min. před výkopem.Než jsme se rozkoukali prohrávali jsme 2:0.Poté jsme se rozehráli a odehráli jsme první půli i s 5ml.dorostenci výborně.pět min. před půlí byl stav 3:2 a my jsme spálili dvě velké šance.Rozhodčí však normální souboj posoudil jako faul a domácí kopaly penaltu.půle byly 4:2.Ve druhé po pěti min. snižujeme na 3:4.Po dalším gole domácích se nejprve zraní jeden obránce a poté i druhý.Mladším dorostencům dochází síli,běhavější a lepší soupeř toho využívá.Zápas končí velkou prohrou 10:3.

To mladší se ani nemuseli svlékat a už opět nastupovali.Obavy s tohoto zápasu jsme měli,ale kluci bojovali.Ve 20min.přichází pro nás šok.Rozhodčí píská penaltu,kdy náš golman sbírá v malým vápně míč a domácí hráč do něj poté naráží.1:0.Chvíli se nehraje a kluci i trenér je určitě z výroku hodně rozladěn.Za chvíli na to dává domácí rozhozeným hostům gol 2:0.Ty to však pořádně nakoplo a snižují po hezké akci Pitoňákem na 1:2.Za pět min.vyrovnáváme,to je sražen ve vápně Beneš,ale rozhodčí nic.Míč se však šťastně odráží k Pitoňákovi a ten proměňuje 2:2.Hráč z domácích po chvíli neudrží nervy na uzdě a za hlavičku je odměněn červenou.Ve druhé půli vytvoříme velkou hrubku a domácí jdou do vedení3:2.Hráčům dochází síli.Nevrací se a často nechávají obranu samotnou.Přesto Beneš pohotovou střelou 13min.před koncem vyrovnává3:3.Přichází další pentle,která byla,ale z naší strany zcela zbytečná 4:3.Pět min. před koncem je v obrovské šanci Beneš jenže nedává.Trenér vysouvá všechny do předu.Zahráváme roh,jenže míč získávají domácí a rychlý brejk končí golem5:3.Zápas končí domácí vyhrávají,na zápas byli dobře připraveni,škoda kluků,kteří tam dnes nechali všechno,jenže dvě utkání za sebou jim dnes vzalo hodně sil,mohli jsi bod přivést.