Udlice-Košťany

29. 4. 2013

Po remíze s Obrnicemi nás čekal zápas v Udlicích.Košťany do něj vstoupili na výbornou.Třetí minuta Duben vystihuje špatnou rozehru posílá Prokopa e ten uklízí míč k tyči 0:1.Pátá minuta Prokop vybojuje míč před půlí utíká a z leva centruje na nabíhajícího Liperta a ten z voleje trefuje 0:2.Devátá minuta opět domácí špatně rozehrávají a důrazný Salák nedává domácímu obránci klid ,ten malou domu mění v další gol 0:3.Potom začínají hostům komplikace.Lipert ve vzdušném souboji utrží loktem a je mu zlomen nos.Záhrubský špatně dopadne a musí být v patnácté minutě střídán.Košťany hrají chvíli v deseti pak se vrací dohrát zápas Lipert.Hra se začíná vyrovnávat.Deset minut před půlí se vydá na svůj nájezd Prokop.Obelstí obranu a s přehledem zakončí 0:4.domácí začínají rezignovat.Druhá půle a nápor hostů se stupňuje.Lipert dostává přesnou přihrávku 0:5.Na 6:0 pro Košťany upravuje Stehlík.Košťany potom zbytečně inkasují na 1:6,kdy obrana hostů měla raději zahrát míč do autu.Salák dvě minuty před koncem na dvakrát 1:7.V poslední minutě udělá Košťanský Šic obrovskou hrubku a pošle domácího utočníka samotného na branku 2:7.Skoda jen zbytečných dvou golů jinak pochvala za zvládnuté utkání.Hodně nám pomohl začátek kdy domácí dělali hrubku za hrubkou.B dorost prohrál doma 3:4 se Spořicemi,kdy se dostavila pouze půulka dorostenců.Museli nastoupit žáci.Snad se nám povede soutěž dohrát