Zatec-Košťany

31. 10. 2013

Po vyhraném utkání doma jsme mohli jet do Žatce klidnější.Také lavička marodů se dost ztenčila a tak vyloučeného Liperta nahradil poprvé po zranění Černý.První půle přinesla mírnou převahu domácích,ale hostující obrana nepouštěla domácí do vyložených šancí.To hosté jsi vytvořili hned tři.Výstavní kosa ve vápně na Košťanského Sedláčka nechala klidným jenom rozhodčího.Technickou trefu Černého vytáhl výborně golman.Uvolnění Prokopa,ale ten místo střely radši ještě přihrával,na výlet se vydal Levý,kterému se obrana rozestoupila,ale jeho střela skončila vysoko nad a opět Sedláček,který ve vápně dost váhal až prováhal.Ve druhé půli se obraz hry neměnil až asi 20min.před koncem zahrávali hosté rohový kop,míč se odrazil k volnému Mažárimu a ten z voleje propálil golmana 0:1.Hosté se ještě víc zatáhly a domácí se pořádně tlačili do předu.Trenér poslal střídat Černého,který toho měl už dost a Prokop,který dnes byl šetřen za mladší připravil druhý gol.Svým klasickým průnikem se dostal přes tři hráče a připravil tutovku Salákovi,ten však míč netrefil a malou domu si nešťastně hodil domácí golman do branky 0:2.Asi sedum min. před koncem se rozhodl rozhodčí,že ještě pomůže domácím a pískl při odkopu Košťan k udivu všech penaltu tu však Klejna chytl a hosté se tak mohli radovat.

I mladší zvládli svůj zápas a po poločase 0:2 nakonec vyhráli 1:3.o branky hostů se postarali 2x Gabrik a 1x Beneš