Košťany -Kadaň

11. 2. 2014

Zimní liga zná osm učastníků,kteří postoupili do závěrečných bojů.I když samozřejmě i ostatní týmy hrají dále a všichni budou mít odehráno stejně zápasů trpělivě jsme čekali koho nám přidělí poslední zápas ve skupině D.Měli jsme dvě možnosti buď Kadaň,nebo Karlovy Vary.Přáli jsme si právě Vary neboť s nimy se často nepotkáváme,ale Kadaň byla proti v divoké přestřelce vyhrála 6:5 a porazila i Souš a tak postupovala z druhého místa.V uvodu zápasu ji Košťany,ale dokonale zaskočili.Opět,ale dvě obrovské šance zůstali nevyužity.V desáré min. se řítil do šance Kastl byl faulován a trestný kop proměnil Mataše 1:0.Kastl to však odnesl a už se do půle na hřišti neobjevil.U druhého golu byl opět Mataše,jeho aut přilétl do vápna kde Salák z první přehodil golmana 2:0.Ovšem tento výsledek vydržel po celý první poločas a dával šanci Kadani dát gol a dostat se do zápasu.Po dalekonosné střele se jí to málem podařilo.Fričl míč viděl pozdě a jen tak tak ho ramenem vytěsnil na roh.V přestávce trenér Košťan kladl svým svěřencům na srdce,aby v šancích zachovaly chladnou hlavu a přidali třetí gol,čímž by zlomily odpor soupeře a v klidu zápas dohráli.V 15.min. druhé půle byl vyslyšen,to právě Prokop se dostal ke svému solu a golmanovi nedal šanci 3:0.Kadaň hru ještě více otevřela a přišla její nejhezčí akce kdy jejich rychlý utočník pálil vedle.Košťany měnili skore ještě jednou.po akci Duben,Salák,Prokop,který poslal míč do vápna kde se do něj pověsil Gabrik a upravil na 4:0.Je to zimní příprava,ale my jsme rádi,že jsme mezi nejlepšíma čtyřma,je to pro nás výborná vizitka.Poděkování však patří také úkfs,který tento turnaj pořádá,neboť máme v zimní přípravě o kvalitní zápasy postaráno.Turnaje se zůčastní 20týmů 9 z I.A.tříd 9.z krajských přeborů a dva z ligy.