Košťany-Trávčice

11. 2. 2014

Na turnaji v Srbicích Marius Pedersen pořádané pro dospělé jsme byly požádáni,jestli by chom nesehráli zápas za nepřítomné Hrobce proti Trávčicím celku,který vede I.A.třídu dospělích.Soupeř nás asi trochu podcenil,když viděl proti jakým klučíkům bude hrát.V prvních 15min. měl Lipert tři tutovky bohužel žádnou neproměnil.Soupeř vystrašil golmana Klejnu dalekonosnou střelou,která skončila na břevně a poté i on měl pár šancí.Půle skončila překvapivě 0:0.Ve druhé jsme nabídli soupeři zbytečnou penaltu 0:1.A zanedlouho přidal i další gol po pěkném přehozením golmana 0:2.To už jsme se museli obejít bez Liperta a Matašeho,kteří toho měli už plné zuby a tak to vypadalo,že druhou půli přijde větší nadílka.Jenže kluci začly bojovat ještě víc a šancí ke konci přibívalo spíše na naší straně.Jenomže ani Gabrik ani Kastl neměli přesnou mušku.Pět min. před koncem jsme se dočkali Prokop se nadechl ke svému solu obešel tři hráče a poslal přesnou přihrávku na Popoviče do vápna a ten nedal golmanovi šanci 1:2.Tak skončilo i utkání.Po zápase nám soupeř vysekl pochvalu  i z přihlížejícími diváky.