SK.Březiny-Košťany

23. 2. 2014

V boji o finále jsme si to rozdali s SK Březiny.Soupeř,který v soutěži hraje až na 8.místě v I.A třídě byl na turnaji velké překvapení. Ve skupině nechal za sebou týmy jako Děčín či Neštěmice.Ve čtvrtfinále vyřadil i Litoměřice.Je,ale pravda,že týmy z krajských přeborů hráli pouze z ml.dorostem a proto měli kluby z I.A.tříd výhodu,že používali i roč.95.Do zápasu jsme vstoupili výborně.V 10min. zahrával přímí kop Mataše a bylo 1:0.Za 5.min. se měnilo skore.Akci na jeden dotekŠic,Záhrubský,Štanzi a Salák zakončuje 2:0.Po celý poločas jsme lepší a Březiny prakticky k ničemu nepouštíme.Asi 5.min. před půlí dělá hrubku Duben a soupeř snižuje 1:2.V zápětí posílá přesnou hlavu Mataše a Salák přehazuje golmana 3:1.Do druhé půle nastupujeme bez Saláka,který musí odjet.Opět chybuje Duben a soupeř snižuje 2:3.Máme dost možností rozhodnout,ale hra se nám již nedaří tak jako v první půli.Také obrana se dost vysouvá a chce zápas rozhodnout.12.min. před koncem opět hrubě chybujeme tentokrát Sedláček a soupeř nás šokouje 3:3.8.min. před koncem dostává míč do běhu Beneš a v rychlosti přidá i parádní střelu 4:3.Konec už dohráváme v klidu a po hvizdu rozhodčího se nám ulevý.Soupeř zaslouží velkou pochvalu a my jsme rádi,že je zápas za námi.