Jdi na obsah Jdi na menu

Sokol Košťany- T.J. Proboštov

2. 3. 2014

Finále zimní ligy svedlo proti sobě účastníky skupiny B Košťany a Proboštov.Oba týmy se dobře znají a tak se do sebe pustili.První 20min. byla hra vyrovnaná a potom začaly Košťany získávat převahu,ale žádnou příležitost nedokázaly využít.Obrana Košťan hrála výborně a nedovolila kromě jedné střely z dálky Proboštovu nic.Poločas skončil 0:0.Ve druhé ovládli Košťany hřiště a ůtok za útokem se valil na obranu Proboštova.I jejich obrana však odvracela nápor.Když už to vypadalo,že mají Košťany zápas pod kontrolou přišla obrovská chyba Jindry Dubna,kdy nespracoval lehký míč na půli a Proboštovský hráč své solo proměnil 0:1.Košťany za pět min.vyrovnávají,to Kastl naráží Benešovi ten se obtočil okolo obránce a stejně jako proti Březinám skoruje 1:1.Teď už všichni věříme,že to kluci zvládnou.Nápor je velký,ale v koncovce to neni ono.I Proboštov zahrozí dvěma brejky,kdy Fričl se štěstím likviduje.Ovšem dnes nám neni přáno 7min. před koncem druhá chyba a Proboštov ji využívá 1:2.Košťanům se už nepodaří alespoň srovnat a zápas končí 1:2.Po zápase je znát velké zklamání Košťan i trenér se nechává trochu rozhodit.Otázek je dost proč nepoužil na finále starší dorost,proč tam nehrál ten nebo onen.Už je to za náma takový je fotbal byly jsme lepší a prohráli jsme,nemá cenu teď kalkulovat.Musíme to hodit za hlavu připravit se na jaro a Proboštovu poblahopřát k vítězství.