Jdi na obsah Jdi na menu

sokol Kostany -TJ Proboštov

16. 1. 2013

První zápas na zimním turnaji dorostu v Bilině si Koštany změřili síly s Proboštovem.Oba soupeři se střetly v dohrávce v posledním zápase,kdy dost oslabený Koštany vysoko podlehli.Dnes už mohli počítat s uzdraveným Matašem a Záhrubským.Přesto je Marodka Koštan stále vysoká.V tomto zápase však Koštany prohrát už nechtěli.První půle tomu nasvědčovala,hrál se vyrovnaný fotbal,kdy si pozorně hlídala obrana utok Proboštova.I přes šance na obou stranách skončila půle 0:0.První branka padla,kdy Prokop našel nádherně Záhrubského a ten s pomocí teče obrany vstřelil gol.Koštany mohli své skore navýšit,ale opět velké šance neproměnili.Tak Proboštov vyrovnal na 1:1.Když už vypadalo,že Koštanům docházejí síli a že se rozejdou remizou,přišli chvíle Prokopa ten nejprve tvrdou ranou vyskoušel golmana,který jeho pokus neudržel  a dobíhající Lipert dorážel 2:1.Poté našel dvakrát ukázkově Gabrika ten jen orazítkoval břevno a v posledních minutách si vychutnal obranu Proboštova,ale i jeho pokus skončil na tyči.Zápas skončil výhrou Koštan 2:1.Byl to parádní zápas s obou stran,kluci vypadali dvakrát,že už nemůžou,přesto se za chvíli dali zase dohromady.Dnes jsme vyhráli my a měli jsme vyloženější šance než Proboštov.Prohlásil trenér Koštan.