Košťany - Junior Teplice

21. 9. 2021

Výkendový maratón odstartoval mladší dorost a tak jako před čtrnácti dny u žáků nás dnes čekal soupeř z Teplic.Ovšem tento ročník má juniorka nejkvalitnější a tak jsme si nedělali žádné velké iluze i když kluci se opět ve škole sázeli a hecovali kdo vyhraje.Začátek zápasu patřil nám prvních dvacet minut soupeře tlačíme,ale do šancí se moc nedostáváme až na obrovskou chybu gólmana a jeden centr za obranu,který Páťa trefí pouze boční síť. To soupeř snad z prvního útoku vytěží penaltu a ujímá se vedení.Nás to zaskočí a zápas začínají ovládat hosté.Chvilku před půlí dostáváme druhý gól a zdá se,že zápas bude v režii hostů.O poločase kladem klukům ať zápas neskončí debaklem a ikdyž bude rozhodnuto ať kluci nic nevypouští.Druhá půle začne pro nás senzačně.První varování ještě soupeř podcení a naše tutovka končí Lukášem nad brankou.Druhé už Páťa dovede až do branky.1:2.To soupeře dokonalé zaskočí neboť při druhé naší brance nás ve vápně nikdo neatakuje a je vyrovnáno 2:2.Naší skvělou desetiminutovku zakončujem opět gólem.To při akci tři na tři pošle Simon do strany na Lukáše a ten ranou po zemi na zadní tyč strhává vedení na 3:2.Po chvilce chce Páťa posílit obranu a tak zbytečně vyklízíme pole.Hosté vrhají vše do předu a je velká možnost zápas definitivně rozhodnout.Pak střídá i vyčerpaný Mára a Lukáš se také zatahuje a tak se netradičně v útoku objeví Míra s Pavlem.Přesto,že zbytek zápasu bráníte neopustíme hosty k ohrožení branky a zápas taktický zvládnem.Po závěrečném hvizdu obrovská radost v našich řadách.