Koštany -Bílina

9. 9. 2012

V dalším kole přijela do Koštan Bílina.Koštany se museli obejít bez vyloučeného Jana Kastla a bez zraněných Beneše,Michny a Cermáka.Jako první se ujali vedení domácí to střelu Uhlíře vyrazil golman před sebe a dobíhající Hlavačka dorazil 1:0.Pro domácí mohlo být ještě veseleji,to Mário připravil ve vápně míč jenže ani Culík ani Ríša Kastl tentokrát nezareagovali.Bílina vyrovnala.To nedurazný Havlík přišel ve středu hřiště o míč a hostující hráč prošel obranou a svuj unik zakončil 1:1.Bílina přebrala iniciativu a zatlačila domácí.Při jednom rohu podběhl domácí golman míč ten se odrazil od země do ruky Dubnové a kopala se penalta,kterou se štestím hosté proměnili 1:2.Mohlo být ještě huř to další prunik hostujícího hráče skončil těsně vedle.CHvilku před pulí rozehravala Bílina od své branky domací Mario vystihl přihravku obešel golmana a netrefil prázdnou branu.Ve druhé puli se domácí do soupeře doslova zakousli.Vše odstartoval Doskočil.Svuj prunik ,který se asi třikrat odrazil opět k němu zakončil golem 2:2.Za pět minut strhli domácí vedení na svou stranu.Uhlíř poslal míč na Maria ten se na vápně uvolnil a vystřelil.Golman míč vyrazil a Hlavačka dorážel 3:2.Bílina opět přidala jenže do kolen jí poslala opět hrubka Golmana te opět špatně rozehrál a Mario tse tentokrát nemýlil 4:2.Koštany valcovali rozhozenou Bilinu a zahodili další šance.Asi Sedum minut před koncem pronikajícího Uhlíře ve vapně faulovali a kopala se penalta.Tu ale domácí Ríša Kastl trefil do břevna a dal tak ještě hostum šanci.Obrana,ale už nikoho nepustila za svá záda a tak se mohli radovat domácí z vítězství 4:2.