Košťany -Krupka

15. 9. 2013

Dost početné oslabení hráčů nás čeká v tomto zápase.Hned tři a další čtyři nebyli ani ve škole aby jse vyleželi.V tomto zápase to také tak vypadalo.Otřesný výkon.V první půli byla lepší Krupka,která se ujala tři min. před půlí laciným golem,kdy se míč šťastně odrazil k volnému hráči,který proměnil.Ve druhé se opět dost špatná hra trochu vyrovnala.Průnik Uhlíře zastavili hosté ve vápně faulem,jenže Marian penaltu kopl nejhůř jak mohl.Asi 7min.před koncem musel být střídán právě Pitoňák i nemocný Uhlíř a do zápasu se dostala Hrdličková,která první dotek s míčem ukázala jak přesně nahrát.Poslala do brejku Doskočila který jsi počkal na pohyb brankaře a výborně zakončil 1:1.Krupka ještě v poslední min. dala břevno a tak zápas skončil 1:1.Penalty zřejmě není naše silná stanka a skončili 2:2.V dalších pokusech jsme nedaly a Krupka proměnila,apřipisuje jsi bod navíc.

Mladší opět v prořídlé sestavě hodně potrápili svého soupeře a škoda že Zeman s Adélou neproměnili nějaké šance.Půle skončila 0:0.A ve druhé jsme jsi až do laciného golu držely naději.Nevadí náš mladý tým má do budoucna velkou perspektivu.