Jdi na obsah Jdi na menu

Košťany-Roudnice

22. 4. 2014

Dnes jsme přivítaly první celek Roudnici.Sestava nebyla opět kompletní,ale o proti minulým dvou zápasů už o dost lepší.Domácí se opět první půli držely i když soupeř nás přehrával.I branku kterou střelil 0:1 byla dost štastná když golmanovi na mokré trávě špatně odskočila.Ten pak předvedl dva perfektní zákroky a držel tak domácí v naději.Ve druhé půli byl dlouho výsledek 0:1 a domácí mohli vyrovnat když se do brejku dostal Ptáček a těsně před vápnem byl faulován.Deset min. před koncem domácí nechali v ofsajdové pasti hostujícího utočníka,ale rozhodčí situaci pustil a Roudnice přidala druhý gol 0:2.Domácí pak diskutovali zbytečně z rozhodčím a nechali se vyvést z míry a hosté jim přidali další dvě branky 0:4.

To mladší hráli v plné sestavě a bojovali o každý metr.Na stoperu hrál náš nejvyšší hráč Baláž,který připomíná spíš dorostence a ten držel obranu.Asi ve 20min. se nám povedl utok a Hrdličková konečně protrhla smůlu z minula 1:0.Na konci první půle jsme mohli vedení pojistit,ale ani na dvakrát to nevyšlo.Soupeř hrál výborně a neustále se tlačil do předu.Ovšem ani jemu se střelit gol nedařilo.Ve druhé půli nás zatlačil ještě víc,ale domácí odolávali.Když to už vypadalo,že tři body zůstanou doma zauřadoval rozhodčí.Pět min.před koncem když náš hráč vykopával míč z obrany a soupeř se mu v tom bránil pískl k udivu všech penaltu.Roudnice vyrovnala.Dvě min. na to běžel sám na bránu Černý Michal a dostal od golmana výstavní kosu,ale rozodčí nad tím mávl rukou.U domácích diváků začaly bouřit velké emoce zaplať že se to uklidnilo.Zápas skončil 1:1 a šlo se na penalty.Tam vynikl náš golman Černý Lukáš,který všechny tři chytil,Baláž proměnil a tak se kluci mohli radovat.