Jdi na obsah Jdi na menu

Litvínov-Koštany

24. 4. 2012

Starší žáci sehráli další zápas v nedalekém Litvínově.Oba soupeři se dobře znají nebot se potkávají již od přípravek.Koštany měli v uvodu zápasu dvě střely kde v první se míč doslal k volnému Kropáčkovi,ale ten mířil nepřesně.Ve druhé se Záhrubský trefil přímo brankáři do náruče.Litvínov hrál zataženě a snažil se nahrát na svého utočníka.I druhá pule probíhala jako první Koštany měli převahu jenže Litvínov dobře bránil a kouskoval hru.Litvínov měl jednu velkou šanci jít do vedení,ale střela ve vápně šla hodně nepřesně.Pohroma pro Koštany přišla v poslední minutě kdy Litvínov zahrál rohový kop,prudký centr  Koštanský Kastl hlavou netrefil pořádně posunul ho na nic netušíciho kropáčka a od něj se míč odrazil do vlastní branky.Ještě v téže minutě Koštany rozehráli míč nacentrovali do vápna kde jsi naběhli hned dva hráči litvínovský golman míč netrefil a poslal Koštanského hráče nešetrně k zemi.Rozhodčí však penaltu nepískl a po závěrecném hvizdu bylo na hřišti rušno.Zápas skončil výhrou Litvínova 1:0.Tak prohrát v takovým zapase,kdy jste lepší a dáte si vlastní gol v posledních minutách to vás nadzvedne.Ještě takový zákrok golmana v posledních vteřinách na našeho hráče tak tam určitě emoce pracujou.Litvínov dobře bránil,snažil se nás rozhodit ruznými fauly,kdy si museli kluci dávat pozor v osobních soubojích,ale my jsme si vlastně pořádně nevypracovali příležitosti ke střelení brane,.prohráli jsme 1:0 a musíme se soustředit na další těžké utkání