Loko CHomutov- Koštany

13. 5. 2012

Do CHomutova odjeli Koštany opět v nekompletní sestavě a s jedním hráčem na střídání.Ruzná zranění,marodka a trest Dubnové dostávají Koštany již po tři zápasy do složité situace.Po dobře zvládnutém zápase s Kadaní jim dnes připravil horké chvíle poslední celek Loko CHomutov,Koštany začly dobře jenže neproměnily ani jednu šanci.To Chomutov dobře bránil a podnikal nebezpečné protiutoky.Vlažná hra Koštan jim dávali chut bojovat a vycítili,že by mohly v takovém zapase bodovat.Koštany vyklidili i utok a tak dali šanci v klidu rozehravat obraně míče.Aby toho nebylo málo přišla první hrubka,kterou domácí využili.Když Kropáček dlouho otálel s rozehrou o míč ho připravil domácí hráč a překonal golmana Fričla.Koštany mohly ihned odpovědět.Hruza zatáhl míč po straně nahrál do vápna Dubnovi,ale ten netrefil odkrytou bránu.Naopak přišla další chyba kdy vysoký míč nechtěně přizvedl Duben,který přeletěl obranu a solový nájezd využil CHomutov a v puli vedl 2:0.To tak vytočilo hostujícího trenéra,který o poločas vyhodil všechny hráče ze střídačky a ti seděli celý poločas na protilehlé tribuně.Ani při nastoupení do druhé pule si nedovolili přiblížit ke své střídačce.Sami si udělali sestavu a do utoku se postavil Prokop,který hned v první minutě druhé pule zavelel k obratu.Narazil jsi a šikovně proháčkoval,jeho střela po zemi na přední tyč se s pomocí tyče odrazila do brány 1:2.Za další minutu mohlo být vyrovnáno.To Kropáček našel přesně Kastla jenže ten míč netrefil jak by chtěl.Přesto se za dalších pět minut radovaly hosté.To tvrdou střelu vyrazil golman před sebe a Duben stál kde měl 2:2.Koštany doslova drtili svého soupeře.Další tutovka opět Kastl,opět nedává.Koštany však měli dnes Prokopa,který zaskočil za utočníky.Ten se připravoval ke kličce a najednou z kroku vypálil a překvapený golman si hodil míč do branky.O chvíli nato poslal domácímu golmanovy dělovku,která mířila přímo do šibenice.Golman domácích se však vytáhl.Pojištění přidal Sanitrik,který se proháčkoval a pohotovou střelou upravil na 4:2 pro Koštany.CHomutov odehrál skvěle první puli,bojoval měl velkou chut do zapasu,upozornil jsem kluky,že mají velice dobré první poločasy.Kluci věděli,že je zle o poločase kdy sem je vyhodil ze střídačky.Kdyby se jim nepodařilo zápas otočit tak šli pěšky z CHomutova.