Jdi na obsah Jdi na menu

Neštěmice A-Koštany

9. 4. 2012

Druhé utkaní přivedlo Koštany do Neštěmic.Soupeři,kteří proti sobě nastoupili v zimním turnaji se opět potkali.Do zápasu šli lépe Koštany a střelou Zahrubského otevřeli skore laciným golem.Jenže jak lacino přišli k vedení tak lacino o něj přišli.Kdy dlouhý výkop přeskočil předstopera a stoper poslal Neštěmického hrače na branku a ten se nemýlil.To samozřejmě povzbudilo domácí a ty zatlačili hosty.Asi po deseti minutách tlaku přišla akce,kdy po třech přihrávkách se dostal míč do leva,kde si seběhl Prokop,využil své výšky rozběhl se všiml jsi,že se golman vrací do branky a střelou z dálky trefil přesně 2:1.To trochu Neštěmice zbrzdilo.Jenže hosté dnes podávali opět vlažný výkon a zanedlouho na to doplatili.Kdy po rohu na přetažený míč naběhl hráč domácích a nikým neatakovaný pohodlně skoroval 2:2.Potom existovalo už jen jedno mužstvo na hřišti Neštěmice.Obrana hostu jen stěží odolávala tlaku domácích a když už nestačila obrana byl na místě golman Fričl,který několikrát Koštany zachránil.poločas tak skončil 2:2.O poločase byl hodně slyšet trenér hostí a na hosty to asi zabralo.Do druhé pule skočili hosté lépe.Asi po deseti minutách se zdálo,že se hra zase vyrovná,přišla přihrávka na Amitiho ten proběhl mezi obranou a tvrdě zakončil 2:3.Poté podržel domácí jejich golman,který zneškodnil golové střely.Pri jedné se míč řítil na Koštanského Hruzu,ten však místo střely zvolil přihravku na volného Jirku a ten se z vápna nemýlil 2:4.Potom se čekal tlak domácích,jenže trenér hostu posunul do předu třetiho utočníka Kropáčka a to bylo pro domácí obranu velká síla.Tři utočníci nedali obraně vydechnout a Amiti vstřelil další gol 2:5.Neštěmice se ještě jednou nadechli a snížili na 3:5,ale hosté si už závěr pohlídali.Byl to opět těžký zápas.Neštěmice se na nás velice dobře připravili a i když jsem kladl klukum v kabině,aby jsi na to dali pozor zřejmě si mysleli,že když je porazili na turnaji nemuže se nic stát.Samozřejmě je nabudili ty vyrovnávací goly,přehrávali nás a my jsme se v první puli modlili aby byl už konec.Nakonec jsme to zvládli což byla po zápase obrovská radost,protože soupeř je doma velice silný.