Pohar

25. 5. 2012

Ve středu hostili starší žáci v pohárovém zápase Litoměřice.Výhra by znamenala dostat se mezi nejlepší čtyři.Litoměřice ovšem patří v krajském přeboru mezi mužstva,které hrají výborný kombinační fotbal a tak se čekal těžký zápas.Koštany však začali v utkání dobře přihrávku dozadu sledoval Prokop,obral o míč hostujícího obránce a sám na gomana s přehledem otevřel skore.Hosty to trochu rozhodilo,ale asi za deset minut vyrovnali,když golman Trojanek nedosáhl pořádně na střelu míč mířil na roh a hostující hráč ho ještě dokázal nahrát do vápna,kde jej další hráč již dopravil do branky 1:1.Když za chvilku se s trestného kopu parádně trefil Litoměřický hráč 1:2 bylo z domácími zle.Ty však mají silný utok a vybídnutí Amitiho skončilo klikou golmanovy a vyrovnání na 2:2.Když se akce do poločasu opakovala,tentokrát Amiti poslal míč podél golmana a Koštany strhli vedení opět na svou stranu 3:2.Ve druhé puli se obraz hry neměnil.Litoměřice skvěle kombinovali a domácí měli plno práce jim odebrat míč.Ovšem přišel opět míč za obranu a Amiti utek a opět klika a vedení 4:2.Už to vypadalo,že Koštany zápas dohrají,jenže zranil se Kropáček a Litoměřice se dostaly do hry lacinou penaltou 3:4.Koštany mohli opět náskok pojistit když kopali také penaltu .Kastl sice poslal golmana na druhou stranu jenže trefil pouze tyč.Domácím docházeli síli a soustředili se už jen na bránění.Toho využíli hosté a asi deset minut před koncem vyrovnali 4:4.Když už oba trenéři asi přemýšleli koho poslat na penalty zautočili parádní akcí Koštany.Záhrubský poslal Prokopa ten prolétl kolen obrany zvedl hlavu všiml si ,že do vápna běží Amiti,který je tísněný dvěma obránci a tak poslal míč přesně z velké dálky na zadní tyč kde dobíhal Hruza,který trefil prázdnou branku a domácí se mohli radovat 5:4.Dnes to byl velice Těžký zápas.Hosté hrají opravdu velice dorý fotbal a v poli nás přehráli.Nám se povedlo vyhrát a za týden změříme síli s Ustím.Jenže v neděli nás čeká také těžký soupeř kde by sme brali alespon bod abysme udrželi to druhé místo,nebot v Roudnici se budem muset obejít bez své největší zbraně utoku.