Koštany - Podbořany

26. 8. 2012

Jestli že se ve starších žácích obměnil tým tak v mladších se uplně změnil.Trenérem se stal dočasně Prokop kvuli pracovnímu  zaneprazdnění dosavadního trenéra a tak jeden trénink a šlo se na to.V první puli byly o něco lepší Koštany,kteří to vyjadřili golem Havlíka na 1:0.Nutno také dodat,že hostující hráči museli pomoci svým starším kolegum a tak toho měli docela dost.První pule tak skončila.Ve druhé asi po pěti minutách se radovali domácí ještě víc.To se po hezké akci dostal míč opět k Havlíkovi a ten zvýšil na 2:0.Drama se však odehrálo až na konci zápasu.Asi osum minut před koncem točila míč do branky domácí Hrdličková.Ten však skončil na tyčy.Po následné akci hostu nedusledně odkopl domácí Zeman a z následného rohu hosté snížili1:2.Této situace se nejvýce obával domácí trenér.Vědel že to hosty vrátí do zapasu a to se také stalo.Za dvě minuty vyrovnáno to prozměnu Bikár připravil hostum vyrovnání2:2.A ti chtěli zapas otočit.Domácí zcela rozhození jak přišli chvíli před koncem o vítěztví a i jim došli síli.Bránili alespon remízu.Poslední minutě už vypadalo ,že zapas skončí remízou vykopla obrana Koštan osvobozující míč s obrany na ten si seběhli oba obranci hostí ve snaze vratit míč naspět do vápna domácích nechali za sebou Hrdličkovou k míči se však přiřítil i Král a poslal Adélu,ktera běžela sama na bránu a chladnorevně poslala míč do protipohybu padajícího golmana 3:2.Obrovská radost která se rozpoutala na domácí střídačce nebrala konce.Koštany vyhráli 3:2 a připsali jsi první tři body.