Sokol Košťany -t.j. Krupka

2. 3. 2014

Přesto,že oba týmy byly favorité turnaje nakonec skončili ve skupině druzí,ale přesto se do finále dostali.To začalo náporem domácích,kteří se ujali vedení 1:0.Košťany se pomalu vymanili z velkého náporu,ale Krupka ho proměnila v další gol 2:0.Šance se ke konci půle dostali i na stranu hostů,kteří začly pomalu srovnávat hru.Půle skončila 2:0 pro Krupku.O poločase nabádal trenér Prokop aby jsme stále hráli to samé a nenechávali se strhnou,že kontaktní gol vše změní.Ve druhé půli se šance střídaly a přesto,že byla Krupka lepší bylo to finále jak se patří.Asi 10min.před kocem se Košťany dočkali.Naumayer dostal krásný míč do běhu a svúj prúnik výborně zakončil 1:2.Košťany byly rázem na koni.Tři min. před koncem golman krupky vytáhl šanci Poláka na roh a ten se dostal k Marcovi,kterému střela nesedla ta se odrazila k Havlíkovi a ten poslal míč do branky 2:2.Radost Košťan nebrala konce zápas šel do prodloužení.Tam jsme radili klukům,aby se zaměřili spíše na bránění,ale bohožel.Asi v 5.min. Košťany zahrávali roh a špatně jsi pokryly prostor na odražený míč a Krupka se dostala do brejku.Kátě nezbylo než hru přerušit faulem a po trestném kopu se míč nešťastně odrazil do protipohybu gomana Sanitrika a byl z toho gol 3:2.V poslední min. prodloužení když jsme byly dost vytažení přišel opět neštastný vlastenec,který už prakticky nic neřešil.Po golu odpískal rozhodčí konec.Dneska zaslouží pochvalu všichni.Každý to odjezdil a nikdo nic nevypustil,škoda že nebyly penalty na ty jsme si dnes věřili.